Żyjemy w czasach w których ludzie ogromną wagę przywiązują do kwestii wyglądu. Poświęcamy godziny na męczące treningi, katujemy się dietami, wydajemy fortunę na fryzjera, czasem wystarczy by zajęła się nami kosmetyczka. Prawdą jest jednak, że kobieta najlepiej wygląda wtedy gdy jest naturalna. Oczywiście dbać o siebie należy, do tego celu stosujmy organiczne kosmetyki (źródło: www.pwsip.edu.pl) i korzystajmy z usług specjalistów od wizerunku, jednak z umiarem. Należy wiedzieć, że najszybsze i najbardziej efektowne zmiany dokonują się za sprawą wizażysty. To prawdziwy artysta, ten profesjonalny potrafi w ciągu kilku godzin czynić cuda. Zatem gdy czeka nas ważne wydarzenie decydujmy się korzystać właśnie z jego zdolnej ręki.

Warszawa to miasto, które posiada największą bazę zawodowych znawców sztuki make upu (źródło: swiaturody.com Warszawa). Tutaj przecież jest ona niezbędna w wielu dziedzinach życia. Dobra wizażystka to taka pod której okiem czujemy się swobodnie, ufamy jej w 100% i wiemy, że cokolwiek zdecyduje i zrobi efekt będzie perfekcyjny. Idealnie dobrane kolory i technika makijażu, a także sam styl zawsze wpisze się w tematykę wydarzenia, na które się szykujemy. Jedną z wybitnych znawców wizażu jest Pani Agnieszka Malińska. Jej prace możemy często obserwować na srebrnym ekranie co oznacza, że jest doceniana przez grono celebrytów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w Londynie, Toronto i Dubaju, wysuwa Panią Agnieszkę na prowadzenie wśród zawodowych wizażystów w Warszawie. Należy wspomnieć w tym miejscu również o Pani Joannie Abram, która zawsze przykłada się do swojej pracy i dba o nasze dobre samopoczucie. Pasja, którą stara się przelać jest zauważalna nawet przez największy laików. Nie można zapomnieć o Pani Sylwii Latawskiej, która od lat buduje swój warsztat i zgłębia wiedzę w dziedzinie makijażu. To kobieta pełna zaangażowania i wrażliwości, którą możemy odczuć siedząc na fotelu Pani Sylwii. Jest jeszcze Klinika Colette przy ulicy Bokserskiej z której usług możemy korzystać zawsze wtedy, kiedy chcemy poczuć się odrobinę lepiej. Makijaż dzienny, wieczorowy a także na szczególne okazje. Możliwość dopasowania stylu do każdej sytuacji to domena tego miejsca. Pamiętajmy, że wizażystka ma służyć podkreśleniu naszego naturalnego piękna nie starajmy się zatem przerysować własnej osoby poprze zbyt mocny makijaż.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>